Sprawy międzyklubowe - uwagi, wyjaśnienia, etc

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co jest związane ze sportami motorowymi.

Moderatorzy: Apple, trzeci

reza
Klubowicz

Postautor: reza » śr 22 lut, 2012 18:58

jakim waszym?jeśli chodzi o auto klub szczecin to ja nie jestem członkiem od 2011r... w sezonie 2011 byłem niezrzeszony a w obecnym reprezentuję automobilklub zachodniopomorski
E36 318i m40 GT:)

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 22 lut, 2012 19:12

a to ten co jako jedyny nie wyslal kalendarza do ZOPZM a obsmarowal AKS ladnie ciekawe co bedzie dalej
niema jak to dobra rada
http://www.hukisyn.pl

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » śr 22 lut, 2012 19:36

kalendarz został wysłany 08.01.2012, jako że nie wnosilismy zmian, nie było potrzeby ponownego wysyłania, co nie zmienia faktu że PZM tak odbiera maile, że nie ma odzewu, konczy się to zazwyczaj telefonicznie. Pozdrawiam.
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_
Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG
Renault Megane 1.6 + LPG

Gładki
Klubowicz

Postautor: Gładki » śr 22 lut, 2012 20:52

tomik^^^ pisze:a to ten co jako jedyny nie wyslal kalendarza do ZOPZM a obsmarowal AKS ladnie ciekawe co bedzie dalej

A Ty Tomku jak zwykle musisz wkładać kija w mrowisko choć faktów nie znasz.
Kredyty hipoteczne, samochodowe i gotówkowe. Dla Was zawsze najlepsza oferta!

Robert
Klubowicz

Postautor: Robert » śr 22 lut, 2012 21:02

tomik^^^ pisze:a to ten co jako jedyny nie wyslal kalendarza do ZOPZM a obsmarowal AKS ladnie ciekawe co bedzie dalej

Myslałem Dawid, że jesteśmy kolegami :D
0662 776 924

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 22 lut, 2012 22:01

Gładki pisze:

A Ty Tomku jak zwykle musisz wkładać kija w mrowisko choć faktów nie znasz.

bylem na zebraniu okss wiec jakie fakty mam znac wiem kto wyslal a kto nie
niema jak to dobra rada

Gładki
Klubowicz

Postautor: Gładki » śr 22 lut, 2012 22:23

Skoro Dawid napisał, że wysłał to chyba nie wszystko się zgadza. Ponad to rozumiem, że teraz byle jaki powód do krytyki i szukania dziury w całym będzie dla Ciebie dobry. No nic szkoda. Rozumiem, że łatwiej jest dzielić i krytykować niż łączyć.
Kredyty hipoteczne, samochodowe i gotówkowe. Dla Was zawsze najlepsza oferta!

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 22 lut, 2012 22:45

tylko czemu zauwazyles krytyke w waszym kierunku ? a nie widzisz jak sami krytykujecie ? a o dzieleniu i laczeniu to nieopowiadaj bzdur bo w 2009 z kuba pierwsi chcielismy zrobic wspolny puchar to wszyscy nas obsmarowali na zebraniu aks a zwlaszcza niepochlebnie nastawieni do pomyslow byl Sławek Dawid K i Wolan powtorke mielismy w 2010 kolejna propozycja , tak sie wszystcy palli do zrobienia ze w marcu wolan z kusmidrem przyszli na zebranie ze chca zrobic jak my mielismy juz przygotowane regulaminy i w 80 % impreze a teraz taki zapal ze nawet problem wyslac do 15 lutego powtornie kalendarz z zaznaczonymi eliminacjami poz niewspominajac o tym ze poprawki do regulaminu to chyba tylko akz niewprowadzil wiec slowo o dzieleniu w moim kierunku to chyba jakas nietrafiona riposta piszac swoja uwage mam na celu zmotywowanie do pracy a nie szukanie winnych
niema jak to dobra rada

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » śr 22 lut, 2012 22:53

:-))

tomik^^^ - AKZP to nie AKS, nie wolno złego słowa na nich powiedzieć! Wstydziłbyś się :P

------------------------------

A wracając do tematu:
Nath, w AKS nie ma takiej funkcji jak dyrektor d/s sportowych, nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania. Zawody PAKS mają swojego dyrektora i sędziego głównego (podobnie jak każde inne zawody) i do nich należy się zwracać w sprawach dotyczących regulaminu. Jeśli się nie mylę, to są to Ryszard Wolan i Wojciech Wolan.
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG
Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura
Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Awatar użytkownika
Grandprix
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Grandprix » czw 23 lut, 2012 00:58

To jak się tak wszyscy czepiają byle czego to ja się przyczepię.
Tomek jakie eliminacje ??
Kto kogo eliminuje, wyklucza, wyrzuca, zastępuje innym to ja nie wiem i nie mogę zrozumieć czemu to nie są rundy :D

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » czw 23 lut, 2012 07:59

Grandprix pisze:To jak się tak wszyscy czepiają byle czego to ja się przyczepię.
Tomek jakie eliminacje ??
Kto kogo eliminuje, wyklucza, wyrzuca, zastępuje innym to ja nie wiem i nie mogę zrozumieć czemu to nie są rundy :D

w sumie masz racje sa to rundy
niema jak to dobra rada

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » czw 23 lut, 2012 09:37

Proste: eliminujemy najsłabsze ogniwa - na pierwszym miejscu będzie najlepszy :P
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG

Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura

Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » czw 23 lut, 2012 10:43

tomik doskonale sobie odpowiedziałeś w tamtym poscie dlaczego odszedłem z AKS. Pamiętaj że ja tam miałem tyle do powiedzenia że ho ho... czyli nic. Tak teraz robi RW z Wojtusiem.

Przykro mi że macie o mnie takie zdanie, ale fakt faktem, że broniłem RW, gdy on sobie siedział w domu, a ja zbierałem joby... poprostu dość.

Teraz jest AKZP, sobie gadajcie co chcecie. My robimy swoje, tyle w temacie. Szkoda że dalej jesteście tak cholernie "zazdrośni? żal wam dupe ściska" nie wiem jak to nazwać i o co wam chodzi do konca, MOŻE NAPISZ CO CI SIĘ NIE PODOBA W AKZP?? Miej jaja i napisz co Ci leży na sercu........

Ciągle "coś" przynajmniej mi to przeszkadza we współpracy... jak sie spotykamy to ooo fajnie, cześć, cześć, jakoś normalnie pogadamy, a na forum smarujecie. A jak jeszcze rozmawiamy to sobie dobry żart z poważnej rozmowy robisz i się śmiejesz jak dziecko (może poprostu jesteś wesoły chłopak) :)

Przykre to jest i często nie smaczne. Pamiętaj że to co było było w znacznej mierze spowodowane przez takiego jednego...

Przepraszam Was że tak to wszystko się potoczyło, ale dajcie sobie spokój chłopaki... żyjcie Tu i TERAZ... a nie KIEDYŚ i TERAZ.

Ogólnie to jest to co mówił Darek G. Że atmosfera w naszym gronie jest ciągle napięta... spiny jakieś itp. Tomik, nie raz się przyznałem do błedu, przeprosiłem, chyba normalne, jestem człowiekiem, teraz jest klub, jest zarząd i wspólnie ponosimy tą odpowiedzialność. Jest POZ i przenosi się to na całość... AKZP AKS AKZST AK.

Skupcie się na tym, a nie że PZM nie potrafił odebrać poczty z naszymi terminami na początku stycznia. Jeszcze rozmawiałem z JL przez OKSS i potwierdziłem swój termin 15 Lipca. Więc nie rozumiem żali.

Chłopaki, zrozumcie że robimy to dla siebie przedewszystkim i dla rozwoju w regionie, no chyba że ktoś robi to dla lansu to wtedy jest mega pomyłka... Ja rajdami zawsze się interesowałem, samochody to moja pasja, żona nazywa to choroba.

Fajnie że poszliscie za pomysłem minioesów, mam nadzieje że to pomoże i trafi do ludzi z ZST.

My narazie police z całego tematu musimy odpuścić.

Może jeszcze podsumowując... na przyszłość zamiast wytykać, znajdzcie pomysł jak to rozwiązać ok? możemy się tak umówić? Powiedzcie jak wy to byscie widzieli, tak samo my powiemy wam. Wszystkiego nie zobaczy... więc inni potrzebni.

Pozdrawiam Dawid.

[ Dodano: Czw 23 Lut, 2012 11:10 ]
I może zacznijmy od terapi i naprawy relacji od teraz i tego mojego postu, co wam się nie podoba w tym co napisałem... Najechałem? Obsmarowałem? obraziłem?

www.z-f-s.pl

www.akzp.pl

Renault Megane 1.6 + LPG

reza
Klubowicz

Postautor: reza » czw 23 lut, 2012 11:14

pewnie rw zaczyna robić problemy i będzie robił bo zbyt wiele osób odchodzi z aks do akzp...
a Tomika i Kube tez pewnie ściska bo ich reprezentanci jak Przemas,Głądki itd. również zapisali sie do akzp.Dawid daj spokój nie ma co sie brać w polemike,mamy kalendarz i swoje imprezy,trzeba robic swoje tyle.wiadomo zaczynamy od zera,wiele osób będzie rzucać kłody pod nogi wiec będzie ciężko, ale damy rade ;) a aks jaki jest to każdy wie,bo większość się przez niego przewinęła...
E36 318i m40 GT:)

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » czw 23 lut, 2012 11:17

Reza, masz racje, ale mimo wszystko chciałbym aby relacje się polepszyły i abyśmy byli zgrani i mieli fajną i luźną atmosferę, a nie obrażeni i plujący jadem :(

www.z-f-s.pl

www.akzp.pl

Renault Megane 1.6 + LPG

Wróć do „Wokół rajdów”