Widzał ktos zdzicha?

Tutaj dyskutujemy na temat zagadnień technicznych.

Moderatorzy: Apple, trzeci

Darek J
Klubowicz

Postautor: Darek J » pn 07 maja, 2012 10:24

Zdzisiu lubię Cię i zazwyczaj innym nie wytykam. Też mi się nie podoba, że "sępy" latają nad Twoją głową ale nie oczerniaj proszę innych pracujących na zwykłych giętarkach, bo przy odpowiednim doborze kamieni nie ma owalizacji, bo jest kompensowana naciskiem kamienia na ścianki rury. Wszystko zależy od wiedzy i umiejętności a te nieskromnie mówiąc mam duże. Sam robię od A do Z i nie szukam spawacza.

Czy już nie pamiętasz, jak dziwiłeś się nad moją klatką czym wyginałem, że jest bez owalizacji i na zwykłej giętarce. A jest to moja pierwsza klatka.

Mi nie zależy nad odbieraniem Tobie klientów ale nie oczerniaj innych, w tym mnie, a z drugiej strony jak juz tak piszesz o doskonałości, to ciekawe co powidzą na BK jak wykręcą na próbę śrubę od Twoich klatek i nie zobaczą nakretek pod spodem? :-/

ZiG
Klubowicz

Postautor: ZiG » pn 07 maja, 2012 13:00

Ja Darku nie mam nic do twojej pracy. Jeśli ktoś jest wymagający to sam zwróci uwagę na to co go interesuje oceniając nasze klatki i wyciągnie wnioski. Fajnie, że jest konkurencja na naszym rynku bo to prowadzi do rozwoju i szerszych możliwości. A z oceną owalizacji to poczekaj może jak zrobisz większą ilość gięć. Zobaczysz, że to jednak loteria.
www.precise.com.pl Budowa Rajdówek & Precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych

Wróć do „Kącik techniczny”