Próba bicia rekordu w najdłuższym meczu piłki nożnej:)

Tutaj dyskutujemy o rzeczach niekoniecznie związanych z rajdami :)

Moderatorzy: Apple, trzeci

milo90
Klubowicz

Próba bicia rekordu w najdłuższym meczu piłki nożnej:)

Postautor: milo90 » pt 10 gru, 2010 19:26

Witam,
moi znajomi organizują próbę bicia rekordu Guinessa w najdłuższym meczu piłki nożnej. Z tego względu poszukujemy sponsorów, którzy pomogą nam pobić rekord. Głównie potrzebne są na fundusze na takie rzeczy jak: stroje, catering, pokrycie kosztów przyjazdu członka komisji Guinessa, wydruk plakatów i wiele innych rzeczy. Chętnych do pomocy prosiłbym o kontakt ze mną na PW lub bezpośrednio z głównym organizatorem w celu ustalenia szczegółów. Warunki sponsoringu do ustalenia z zainteresowanymi:)

Zapraszamy na oficjalną stronę bicia rekordu:
www.najdluzszymeczpilkarski.pl

Główny organizator
Damian Pękala
dpekala89@gmail.com

P.S
Na stronie głównej widnieją informacje dotyczące rekrutacji. Jakby ktoś był chętny podjęcia się próby bicia rekordu to zapraszam do zapoznania się ze wszelkimi informacjami zamieszczonymi na stronie głównej.

Pozdrawiam Tomek
Nie przejmuj się, jeżeli masz problemy z matematyka. Zapewniam Cię, że ja mam jeszcze większe.

tomek
Klubowicz

Postautor: tomek » pn 13 gru, 2010 09:37

http://ligowiec.net/
daj info na tej stronie,być może tam znajdziesz więcej osób zainteresowanych tym tematem.

milo90
Klubowicz

Postautor: milo90 » pn 13 gru, 2010 17:03

dawaliśmy ale niestety portal ligowiec.net nie chciał ukazać naszej wiadomości:)
Nie przejmuj się, jeżeli masz problemy z matematyka. Zapewniam Cię, że ja mam jeszcze większe.

Awatar użytkownika
zbik
Klubowicz

Postautor: zbik » pn 13 gru, 2010 17:10

Zorganizować się nie mogliście co do hali a tu chcecie bić rekord :super:

tomek
Klubowicz

Postautor: tomek » pn 13 gru, 2010 17:14

milo90 pisze:dawaliśmy ale niestety portal ligowiec.net nie chciał ukazać naszej wiadomości:)

żartujesz...a dlaczego??

milo90
Klubowicz

Postautor: milo90 » pn 13 gru, 2010 17:27

zbik ja na hale zawsze jestem chętny ale jak każdemu pasuje ta a nie inna godzina to już nie moja wina, że się nie możemy zebrać :P :)

Tomek: nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Może kolegi, co chciał dodać artykuł akurat nie lubią. nie wiem tego ani nikt z moich znajomych nie wie:]

Wróć do „Off - Topic”