Czeka nas taki sam los jak los toru w Lublinie?

Tutaj dyskutujemy o rzeczach niekoniecznie związanych z rajdami :)

Moderatorzy: Apple, trzeci

Awatar użytkownika
Mad Max
Klubowicz

Czeka nas taki sam los jak los toru w Lublinie?

Postautor: Mad Max » wt 24 sty, 2012 20:53

Oto fajny artykuł:

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /401483849

Najbardziej luksusowe osiedle w Szczecinie. Pieski przeszkadzają a co dopiero ryczące potwory rajdowe... Oj będzie się działo, jak inwestycja dojdzie do skutku...

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » wt 24 sty, 2012 21:37

nic sie nie bedzie dzialo jak i teraz nic sie nie dzieje :V
niema jak to dobra rada
http://www.hukisyn.pl

Awatar użytkownika
Nath
Klubowicz

Postautor: Nath » pt 03 lut, 2012 21:06

:)

o tym "wiadomo" juz od czasow Automobilklubu Szczecinskiego.. zastanawiano sie wlasnie nad halasem, ze wzgledu na bliskosc toru kartingowego i motocrosowego.. za jakis czas bylo info ze jakas firma i tor motocrosowy chce wykupic pod hotel + rekreacje.. jednak nie bylo wtedy zgody wladz miasta...

Teraz z halasem sobie pewnie poradza, skoro na Torze Poznan, po jakims czasie sasiadujacym mieszkancom zaczal on nagle przeszkadzac, to co tam z takim torem pod kartinig jak tam kartingi prawie nie jezdza.
"nie nie, predkosc byla OK tylko zakret troche za ciasny"
byl Kurczak prawie N-grupa.
Automobilklub Szczeciński #99

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » sob 04 lut, 2012 12:21

Na walnym ZO PZM Prezes mówił co i jak z torem.
Jak chętny inwestor da wzamian tereny w pobliżu Aucahana, wybuduje jakies miasteczko/tor kartingowy z zapleczem to teren przy al.Woj. Polskiego jest na sprzedaż. Ponoć to kwestia czasu [zapewne kilku-nastu lat :) ] bo hala widowiskowa bedzie wymagać zaplecza hotelowo gastronomicznego a teren kartingu to jeden z najbliższych ,najbardziej atrakcyjnych terenów na takie coś
:bukiet:

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » sob 04 lut, 2012 15:56

Po co tor, jak po nim jeździć nie wolno...
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG
Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura
Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Awatar użytkownika
Marcinos
Klubowicz

Postautor: Marcinos » sob 04 lut, 2012 21:52

davyjohn pisze:Po co tor, jak po nim jeździć nie wolno...

Po co siedzisz w klubie w którym nic nie ma i nic się nie dzieje??

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » sob 04 lut, 2012 22:06

bo nie jest szczurem co ucieka z tonacego okretu jak wielu , nic nierobia tylko pitola , krytykuja a sami nigdy nic nie zrobili tylko czekaja az "ktos" zrobi a jak bedzie dobrze mozna powiedziec ze to "moj" klub a jak zle to obsmarowac
niema jak to dobra rada

Robert
Klubowicz

Postautor: Robert » sob 04 lut, 2012 22:18

tomik^^^ pisze:bo nie jest szczurem co ucieka z tonacego okretu jak wielu , nic nierobia tylko pitola , krytykuja a sami nigdy nic nie zrobili tylko czekaja az "ktos" zrobi a jak bedzie dobrze mozna powiedziec ze to "moj" klub a jak zle to obsmarowac

Zaimponowałeś mi Tomek swoją wypowiedzią. Brawo!
0662 776 924

Awatar użytkownika
Marcinos
Klubowicz

Postautor: Marcinos » sob 04 lut, 2012 22:30

tomik^^^ pisze:bo nie jest szczurem co ucieka z tonacego okretu jak wielu , nic nierobia tylko pitola , krytykuja a sami nigdy nic nie zrobili tylko czekaja az "ktos" zrobi a jak bedzie dobrze mozna powiedziec ze to "moj" klub a jak zle to obsmarowac

Tylko żeby nie poszedł na samo dno z tym okrętem :-/ a na to się zapowiada bo wody już jest po sam mostek Tomku a kapitan zamiast wylewać wodę za burtę to jeszcze wiaderka na pokład leje.

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » ndz 05 lut, 2012 09:08

Marcinos pisze:

Tylko żeby nie poszedł na samo dno z tym okrętem :-/ a na to się zapowiada bo wody już jest po sam mostek Tomku a kapitan zamiast wylewać wodę za burtę to jeszcze wiaderka na pokład leje.

kapitan nie jest od wylewania wody lecz zaloga , to nie prezes jest od robienia imprez,
tak wiem prezes na nic sie nie zgadza biedne zuczki pchacie sie z nowymi pomyslami lecz jest niewzruszony na wsze propozycje ,ciekaw jestem ze skoro bylo tak zle to jakim sposobem dj zrobil NKWS , odpowiedz jest prosta wziol cala odpowiedzialnosc na siebie
myslicie ze jak teraz poprzechodzicie do innego /innych klubow to imprezy same sie zrobia :8: w klubach sa potrzebni dzialacze nie czlonkowie dla niektorych to to samo
niema jak to dobra rada

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » ndz 05 lut, 2012 09:30

gadasz jak potłuczony.

Ciekawe co Ty byś zrobił przy chęci organizacji imprezy z odmową, bo nie ma kasy(gdzie wiesz że jest).
Jak byś się poczuł gdy się okazało na III KJS SZCZECIN jakoś znalazła się kasa od miasta i słyszysz odpowiedz ze impreza wyszła na 0. Sam być zrobił podobnie Tomku, tu nie chodzi o uciekanie i jakieś statki... tu chodzi o czyste partnerstwo.

Nie wiem czy byłeś na zebraniu kiedy to prezes powiedział swoje zdanie na temat AKS i jak on to widzi... to było już decyzyjne jak dla mnie że nie ma tam co szukać.

DJ zrobił NKWS, ale koleny rok jakoś nie wypalił, ciekawe czemu. prezes jest tak samo odpowiedzialny za organizację imprez jak klubowicze czy zarząd... powinni być na "równym" a nie że prezes jest pępkiem świata i tylko macha paluszkiem... w takich organizacjach na takie coś nie ma miejsca.

Kolejna sprawa... po cholere komuś jakieś przejmowanie klubu, męczenie się, kłucenie (jak jest w koszalinie) po co to komu. Jest nowe i koniec... tamto niech sobie będzie. To chyba jest najbardziej "czyste" rozwiązaie ze wszystkich. I nie osądzaj nie będąc w podobnej sytuacji. Takie gadanie niczemu nie służy.

I jeszcze jedno żebyś mi tu nie wyskoczył iż się żalę, jak to juz Kuba mi napisał, przytaczam fakty które przyczyniły się do stworzenia nowego klubu i nie jest to tylko moje zdanie. Wszyscy widzą co się dzieje z AKS niestety i nie jest to pocieszające, bo szkodzi naszemu środowisku zamiast rozwijać je.
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_
Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG
Renault Megane 1.6 + LPG

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » ndz 05 lut, 2012 11:00

Dawid - nie mów mi o partnerstwie. Przez kilka lat szliśmy dosłownie ramię w ramię w AKS - wspólnie walczyliśmy z problemami, szukaliśmy rozwiązań. Wielokrotnie "walczyliśmy" z RW, bolały nas sprawy finansowe, że klub dostaje dofinansowania a my tych pieniędzy na imprezach nie widzimy.
Postanowiliśmy stworzyć coś nowego - Ty, Aga, Tommur, Trzeci, Papuga i ja. Do pewnego momentu szło ok - potem po prostu zostałem odsunięty od tego - postanowiłeś zmienić taktykę i wspólnie z Tommurem i kolegą Markiem pilotem od Sławka zaczęliście kolejne podejście do nowego klubu. Nie wiem dlaczego nie znalazłeś wtedy czasu żeby się spotkać i wyjaśnić - "słuchaj DJ, jest tak i tak, wkurza mnie 15 osób na zebraniu gadających o wszystkim, Ty mi nie będziesz potrzebny bo się zepsułeś, odezwę się jak będziesz potrzebny, bo plan na razie jest taki a taki". Stało się inaczej i nagle gdzieś skądś zacząłem dowiadywać się o działaniach akzp.
Dlaczego tak zrobiłeś a nie inaczej> Nie mnie oceniać.

A słowa Tomika to (jak sam wiesz) prawda - imprezy same się nie zorganizują...
Ostatnio zmieniony ndz 05 lut, 2012 11:33 przez davyjohn, łącznie zmieniany 1 raz.
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG

Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura

Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » ndz 05 lut, 2012 11:08

DJ później Ci napisze co i jak na PW. I nie chodzi o "odsuwanie" nikogo. Poprostu Tomek i Marek byli najbardziej dyspozycyjni i najbliżej... Ja sie nie mianuje żadnym prezesem, to tylko jakaś nazwa, tak samo bede zapierniczał na imprezach jak inni, a nawet 2 razy mocniej, zresztą mnie znasz na tyle że wiesz iż robie co trzeba, też powiedziałem że bede prowodyrem do założenia tego klubu i to zrobiłem, ja nic nie zmieniałem i odsuwałem, zrobiłem to w inny sposób. A te pierwsze 15 było nieporozumieniem, chodziło tylko i wyłącznie o sprawy rejestracji klubu. Nikt po tym czasie nawet nie zapytał co i jak. Wszystko ucichło i padło (były 2 tygodnie na oddanie tej listy do KRS i innych skomplikowanych papierów, za drugim razem pomógł Arturo i sam z chłopakami tego dopilnowaliśmy) ale wiecej napisze Ci na PW. I nie czuj się urażony, nie wiedziałem że tak się czujesz, też nic nie mówiłes. Jeśli tak się poczułeś to przepraszam Cię.
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe

www.z-f-s.pl

Automobilklub Zachodniopomorski

www.akzp.pl

:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_

Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG

Renault Megane 1.6 + LPG

Wróć do „Off - Topic”