Strona 1 z 1

Poszukiwani moderatorzy, junior admini.

: ndz 06 mar, 2011 20:46
autor: Tommur
Poszukiwani nowi moderatorzy forum oraz junior admini.

Ja i trzeci nie mamy czasu siedzieć 24h na forum (bo w pracy nie za to mi płacą), a widzę, że potrzebny jest moderator działający w godzinach roboczych. Bo niektórzy w godzinach pracy nie pracują na PKB :rotfl: tylko spamują.
Poza tym nie lubię się użerać z czymś co myślałem, że będzie hobby i zabawą w wolnym czasie. Jeśli będzie taka wola mogę zrezygnować z funkcji admina na forum.

Można zgłaszać swoje kandydatury :D . Wypowiedzi nie na temat będą usuwane lub obdarowane czerwoną wstążką.

Czas start. Termin na podawanie kandydatur 2 tygodnie

: ndz 06 mar, 2011 21:13
autor: davyjohn
Tommur: przecież w godzinach pracy ja mam stały podgląd na forum, więc nie wiem czy jest sens robić jakieś zmiany.

: ndz 06 mar, 2011 21:57
autor: Tommur
A co rozumiesz pod pojeciem moderowanie? Wypowiedzi w każdym temacie o wszystkim |(od opisu imprezy do mycia naczyń razem z sąsiadką), jak do tej pory? Mam dać przykłady? Przeciez w każdym temacie mozna odsiac 40% wypowiedzi, bo wogóle nie mają powiązania z topikiem w którym są zamieszczone.
Co mnie w temacie II PAKS interesuje , kto z kim idzie na silverstone. I PAKS od strony 5 - dywagacje na temat od kiedy ma się licencję, a od kiedy nie (jakby ktokolwiek poszukał punkt regulaminu o którym mówi, to rozumiem. Ale lipiej gdybać). Treningi 2011 strona 6 itd itd...
Tym postem dla mnie EOT

: ndz 06 mar, 2011 22:04
autor: davyjohn
Tomek, bądźmy szczerzy, że po prostu nie robimy tego, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni. Tematy i tak z reguły po 2-3 tygodniach się dezaktualizują i jakoś nie było ciśnienia na porządki.

: ndz 06 mar, 2011 22:16
autor: Tommur
No co innego sp[rzątać , a co innego nakręcać temat nie na temat ;)

I wiem, żę tak jest, bo tak było od zawsze. No to nie będzie i stąd ten post. Bo w sumie to można tu nic nie robić. Na Karlinie nie ma www i zapisy na PPPAiK jakoś idą, a Maciek może myśleć o ważniejszych rzeczach :hyhy:

: ndz 06 mar, 2011 22:27
autor: davyjohn
Tommur pisze:No co innego sp[rzątać , a co innego nakręcać temat nie na temat ;)


A tutaj akurat z Tobą się nie zgodzę - bo pytania były w związku z informacjami podanymi przez W.Wolana w sprawie PZ.

No dobra, w dzień mogę doglądać poprawności politycznej na forum.

: ndz 06 mar, 2011 22:49
autor: Tommur
Dawid postaw się w takiej sytuacji. Jesteś nie stąd " debiutant". Wejdź i poczytaj jakikolwiek temat. Wnioski wyciągnij sam. Ja naprawdę nie będę się bawił w prowadzenie czaterii WP. Masz problem, coś z kasą/dotacją nie pasuje? Termin zebrania nie odpowiada? No to myślę, żę prezes z chęcią porozmawia na te kwestie indywidualnie. Chyba, że ktoś woli z obstawą to jest to dopuszczalne :).
Ale nie wyciągajmy brudów na forum. Nie wiem czy poniektórzy zauważyli, że nie jest to prywatne forum tylko ogólnodostępne. Choćby przez wzgląd na to i jakikolwiek szacunek dla Klubu i Klubowiczów te kwestie powinny być poruszane na zebraniach w klubie a nie na forum. Mi wydaje się to oczywiste. Innym dziękujemy. Już ci mówiłem, że 30% krzykaczy na forum trójmiasta (ORski), lub rally.olsztyn.pl nie przetrwałoby 5 godzin bez bana.
A rozmawialiśmy wielokrotnie jak jest na innych rajdach w Polace. I co byłem tam, pracowałem i mam napisać co było schrzanione? A Baja Poland - też napisać? No ale kultury wypowiedzi nie da się nauczyć. I nie interesuje mnie kto lubi Wolana, davyjohna, tommura czy innych. Mnie interesuje ten sport, w jakimkolwiek klubie. To ma mi sprawiać przyjemnośc, a nie być udręką (a to forum powoli od roku jest). Mam gdzieś politykę i gdybanie, chcę sędziować, jeździć. I tyle, aż tyle.
Nie będę cytował zbika, adriana, sławka i innych co jeźdżą po Polsce, bo mi się nie chce.
I kufa... sam se muszę dać bana za "nie na temat". Ale to ty mnie sprowokowałeś :luka:

: ndz 06 mar, 2011 22:55
autor: davyjohn
No to może po prostu korzystać częściej z działu KLUB? Grupa "Członkowie" (granatowa) ma do niej dostęp?

PS: Gratuluje ostrzeżenia :)

: pn 07 mar, 2011 00:13
autor: Tommur
Wsparcie nadchodzi :cwaniak: . Xsystoff zmienia mnie na warcie w dziale Imprezy i wokół rajdów :ok: .

Powiem tak. Wytrwałości życzę :super:

: pn 07 mar, 2011 10:03
autor: dawkus
Powiem tak, oddajce to forum komuś innemu, www itp. Dajcie sobie na luz bo widze wiecej nerwów was to kosztuje niż to warte.

: pn 07 mar, 2011 12:04
autor: davyjohn
Zawsze tak chciałem :)