33 Rajd Magnolii / 28-29.04.2012

Archiwalne tematy przeniesione z innych działów.

Moderatorzy: Apple, trzeci

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » śr 11 kwie, 2012 22:22

pvzon pisze:tak się zastanawiam jak można otwierać listę zgłoszeń jak się nie ma wszystkich pozwoleń żeby rajd mógł się odbyć.

to normalna procedura jedno niema z drugim nic wspolnego u nas tez nieraz do konca czekamy na oficjalne pozwolenie ale jak sa "miejscowki" podwyzszonego ryzyka sa plany awaryjne w magnoli chodzi tylko o kase zamalo by wyszlo gdyby niebylo walow "czyt. dofinansowanie " w stargardzie jak na imprezie zarabiamy 1000 zl to skaczemy z zachwytu ze cos zostalo bo my to robimy z pasji do rajdow a nie dla kasy
niema jak to dobra rada
http://www.hukisyn.pl

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » śr 11 kwie, 2012 22:52

A ja ciemniak przez tyle lat ciągle byłem przekonany, że zapierda... dla sztuki. Dzięki za oświecenie - lecę wydać zarobione pieniążki :-))
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG
Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura
Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Bartek-Carfix
Klubowicz

Postautor: Bartek-Carfix » śr 11 kwie, 2012 23:31

Widzę, że poważne oskarżenia się sypią. Myślę, żeby kogoś w ten sposób oskarżać należy mieć dowody... Ludzie to czytają.

A ponadto uważam, że takie spory tylko dzielą to nasze mikrogrono. Niedługo już nikomu nic się nie będzie chciało zrobić, mając takie "wsparcie".

A to że w naszej okolicy kluby wyrastają jak grzyby po deszczu, nie jest dobre. Nie lepiej by było gdyby był jeden konkretny klub?? Po co te durne podziały, przecież i tak jest nas niewielu. Sport w który się angażujemy to nie piłka nożna!

pozdrawiam
Bartek
CARFIX BMW
Diagnostyka, mechanika, elektromechanika i elektronika samochodowa. Autoholowanie. Cześci nowe i używane do BMW. Specjalizacja w naprawach BMW.
Szczecin ul. Powstanców Wlkp. 33c
Tel. 692-377-209

tomik^^^
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: tomik^^^ » czw 12 kwie, 2012 07:22

davyjohn pisze:A ja ciemniak przez tyle lat ciągle byłem przekonany, że zapierda... dla sztuki. Dzięki za oświecenie - lecę wydać zarobione pieniążki :-))

ta aluzja byla do mnie ? jesli tak to faktycznie bez urazy ale jestes ciemniak :-))
sam slyszalem ze jak nie bedzie walow nie bedzie dofinansowania z miasta 40 000 wiec podsumowujac nikogo nieoskarzam ze ukradl tylko stwierdzilem ze aks nigdy sie nie oplaca a co jest robione z tymi pieniedzmi to nie moj interes nawet gdybys je bral do kieszeni i dalej mozesz strugac .... jak i tak kazdy wie ze chodzi o kase a wzasadze jej mala ilosc w przypadku gdyby to sie odbylo
co do bartka masz racje jest to na szkode ze jest tyle klubow ale niestety z pewna grupa osob nigdy by sie nieodbyly imprezy sa marzyciele , biznesmeni , dyktatatorzy , prezesi ,doradcy ,itd a do tworzenia imprez sa potrzebni "ktosie"
niema jak to dobra rada

http://www.hukisyn.pl

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » czw 12 kwie, 2012 09:21

I słyszałeś też kwoty samego zabezpieczenia Wałów i UM. Nie zapominaj też o odcinku drogowym na Lubieszynie, służbach, planach itd itp.

Mówiąc dosłownie: Z gówna bata nie ukręcisz - sam pisałeś jaka to radość, jak uda Wam się z wpisowego coś zostawić dla klubu. Zrób więc porównanie zabezpieczeń i całego przygotowania rajdu "po lotnisku" kontra odcinków drogowych. Skoro jestem taki ciemniak to mnie oświeć.

reza
Klubowicz

Postautor: reza » czw 12 kwie, 2012 10:21

nikt nie bronił zrobić odcinków magnolii na lotnisku w chojnie i kluczewie,ktoś się uparł na ulice to sie musi liczyć z kosztami.po prostu magnolia nie jest robiona dla zawodników,dam sobie uciąć rękę ze 80-90% zawodników wolałoby 4-5 fajnych prób na lotniskach niż wał,us i lubieszyn...

dj a ty dalej ślepo swoje,aks pogrąża się na każdym kroku i nic tego nie zmieni,jest coraz gorzej... jest takie powiedzenie "jak ci kilka osób mówi, żeś pijany, to nie dyskutuj, tylko połóż się spać i wytrzeźwiej"

ps.i będzie w końcu jakaś impreza lokalna zorganizowana przez aks w terminie magnolii?
E36 318i m40 GT:)

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz

Postautor: davyjohn » czw 12 kwie, 2012 13:31

No Reza - którą rękę szykujesz do ucięcia?

dawkus
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » czw 12 kwie, 2012 13:57

tomik^^^ pisze:co do bartka masz racje jest to na szkode ze jest tyle klubow ale niestety z pewna grupa osob nigdy by sie nieodbyly imprezy sa marzyciele , biznesmeni , dyktatatorzy , prezesi ,doradcy ,itd a do tworzenia imprez sa potrzebni "ktosie"

Jeśli już ruszyłeś ten temat i piszesz o danej grupie to napisz kto... bo widzę wiesz kto czyni tą szkodę dla klubów... :V :jupi:

DJ, reza ma rację... ale kiedyś zrozumiesz :) ja się opamiętałem :D
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_
Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG
Renault Megane 1.6 + LPG

paluch164
Klubowicz

Postautor: paluch164 » czw 12 kwie, 2012 14:27

Pomyslmy moze nad jakas inna impreza w tym treminie a nie wszyscy wyrywamy sobie flaki. Wszyscy gadaja jak jest beznadziejnie i to nic nie daje . Moze w druga strone ? Klub jaki jest taki jest . Nie da rady zrobic czegos mniejszego w tym treminie nawet?
Czarny ale niedługo czerwony civic VTI

reza
Klubowicz

Postautor: reza » czw 12 kwie, 2012 17:36

to co robimy ankietę? :))
E36 318i m40 GT:)

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » czw 12 kwie, 2012 18:10

paluch164 pisze:Pomyslmy moze nad jakas inna impreza w tym treminie a nie...

co proponujesz ? konkrety.

forma zawodów ? Rallysprint, pezetka, kjs, Oes ?
miescówka ?
limit załóg ?
organizator ?
regulamin ?
info na www ?

reza pisze:dam sobie uciąć rękę ze 80-90% zawodników wolałoby 4-5 fajnych prób na lotniskach niż wał,us i lubieszyn...

chyba 80-90% tych co widnieli na liście zgłoszeń do 33 Magnoli :V

paluch164
Klubowicz

Postautor: paluch164 » czw 12 kwie, 2012 18:16

Nie mam nic konretnego ale mysle ,ze cokolwiek bylo by fajne . Bo w szczecinie paksy to juz spora atrakcja.
Czarny ale niedługo czerwony civic VTI

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » czw 12 kwie, 2012 18:28

paluch164 pisze:Nie mam nic konretnego ale mysle ,ze cokolwiek bylo by fajne .

tak sądziłem, więc lepiej zostań w domu i klep w klawiaturkę :V

pozdr

Gładki
Klubowicz

Postautor: Gładki » czw 12 kwie, 2012 18:41

No to zachęciłeś Kuba kolegę nie ma co! Piękne podejście. Najlepiej się obrzucać gównem, podocinać sobie i będzie GIT. Dramat! Jestem zdziwiony, że komuś się jeszcze chce to komentować. Dajcie AKS'owi umrzeć śmiercią naturalną i problem będzie z głowy. Chętni pomogą Klubowi ze Stargardu (niech by tylko chciał napisać jakiej pomocy potrzebuje to i może chętni by się znaleźli) nowy Klub AKZP powoli będzie chwytał wiatr w żagle i myślę, że wsio się samo poukłada.
Kredyty hipoteczne, samochodowe i gotówkowe. Dla Was zawsze najlepsza oferta!

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » czw 12 kwie, 2012 18:47

Gładki pisze:No to zachęciłeś Kuba kolegę nie ma co! Piękne podejście.

cokolwiek to cokolwiek, "nasz klient nasz pan" :V

przecież takich "wołaczy" było zawsze pełno i jakoś za kazdym razem mnie to rozbraja, szczególnie nawoływanie do wspólnego zrobienia na "hurrrraa" imprezy "moto". a jak przychodzi co do czego to nawet np. pachołków im sie chce przypilnować na byle kjs'ie bo "ktoś" to przecież zrobi.

:D

Wróć do „Tematy z forum”