Gdzie Jeździć On Road w Szczecinie?

Tu piszemy o naszych modelach, rozwiązujemy problemy techniczne

Moderator: SMK

Riddick
Klubowicz

Gdzie Jeździć On Road w Szczecinie?

Postautor: Riddick » pt 14 wrz, 2012 15:23

Witam od 4 miesięcy posiadam model RC Himoto Naskada już troszkę powymieniałem niektóre części Np. silnik z regulatorem na bez szczotkowy i jestem bardzo zadowolony.
Tylko troszkę nudno tak jeździć samemu i stąd moje pytanie GDZIE LUDZIE JEŻDZICIE.

sebas86
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: sebas86 » ndz 16 wrz, 2012 23:09

Do tej pory tylko i wyłącznie po parkingu i w lesie. Ale szczerze mówiąc to słaba opcja, powoli się zbliża zima i w sumie warto byłoby pomyśleć o jakimś zamkniętym pomieszczeniu. Niestety w Szczecinie nie ma chyba żadnej sali, która byłaby jakoś przygotowana, większość jak nie wszyscy śmigają na off-road, więc...

W sumie fajnie byłoby zainwestować w jakąś wykładzinę i pomieszczenie ale w kilka osób koszty na zjedzą, że hej... Jedyna opcja jaka mi przychodzi to dojeżdżać do Poznania, jest tam całkiem sporo osób z on-road i micro, które mnie interesują, ale wiadomo, trzeba doliczyć nie małą ilość czasu i funduszy na dojazd. ;)

Awatar użytkownika
r.podkalicki
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: r.podkalicki » pn 17 wrz, 2012 09:11

Witam Kolegów,
W SMK też paru chłopaków ma on-roady, ale jest nas za mało na to, aby inwestować w wykładzinę. W sezonie zimowym jeździmy na treningi do Poznania lub na zawody z cyklu EMP.
Temat sezonu zimowego zawsze powraca. Jedynym rozwiązaniem problemu jest wspólne działanie. Wynajmowanie hali, zakup wykładziny, zrobienie band, rozstawianie i składanie tego wszystkiego dla 2-3 osób nie ma sensu, ale jak byłoby nas kilkunastu – czemu nie?
Proponuje, przyjdźcie na spotkanie Sekcji, przedyskutujemy temat, jak znajdą się chętni do jazdy i do pracy przy rozkładaniu i składaniu wykładziny, to wspólnym kosztem możemy kupić wykładzinę, a halę da się załatwić.
Pozdrawiam:
Robert
Robert Podkalicki
Sekcja Modelarstwa Kołowego
www.modelerc.ak.szczecin.pl

Riddick
Klubowicz

Postautor: Riddick » pn 17 wrz, 2012 18:16

Ja jestem jak najbardziej na tak by ruszyć z taką inicjatywą, bo jeździć do poznania to mi się nie uśmiecha.
Dodam więcej z mojich znajomych to wszyscy patrzą na mnie jak na dzieciaka a moja kobieta jakoś nie widzi tego że kiedyś wystartuje w zawodach, bardzo chętnie poznam nowe osoby i z pewnością mnie czegoś nauczycie.

To kiedy macie te spotkanie chętnie przyjde i jak będziecie przy okazji gdzies jeździć to wezme swuj model.

Awatar użytkownika
Długoszewski M.
Klubowicz

Postautor: Długoszewski M. » pn 17 wrz, 2012 20:26

cześć, tor dla on-roadów tworzy już się w Szczecinie, chłopaki z driftu załatwili już halę, teraz tylko trzeba zrobić zrzutę na wykładzinę. Podaję wam nr. do Jarka Poniatowskiego on jest tam jedną z osób które organizują to wszystko. Widziałem wstępny projekt i tor nadaje się zarówno do ścigania się jak i do driftu. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej dzwońcie i wypytujcie Jarka- 511078475

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2012 20:29 ]
Dodam jeszcze że na dzień dzisiejszy zebrało się już 12 osób ;)

Riddick
Klubowicz

Postautor: Riddick » pn 17 wrz, 2012 21:36

Zainteresowałeś mnie kolego i w tym tygodniu zadzwoniedo tego Pana by się dowiedzieć więcej szczegułów chętnie się dołącze.

sebas86
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: sebas86 » ndz 23 wrz, 2012 13:19

A jest jakaś szansa aby ruszyć coś w temacie nie-driftowym?

Awatar użytkownika
Długoszewski M.
Klubowicz

Postautor: Długoszewski M. » ndz 23 wrz, 2012 17:36

cześć, ja też nie driftuję ale po tym torze do driftu można śmiało pojeździć płaskim.

sebas86
Klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: sebas86 » ndz 12 maja, 2013 23:42

Trochę odpuściłem sobie temat lekko podłamany dostępnością części w naszym kraju, ale w nowym sezonie halowym (a nawet wcześniej) wróciłbym do tematu i z chęcią dowiedziałbym się jak się sprawy mają.

Awatar użytkownika
Długoszewski M.
Klubowicz

Postautor: Długoszewski M. » wt 14 maja, 2013 14:44

Całą zimę jeździliśmy on-roadami, hala jest, wykładzina także, pytanie tylko czy będzie miejsce dla Ciebie na liście osób jeżdżących która jest ograniczona. Odezwij się przed zimą to będziemy rozmawiać.

Wróć do „Nasze modele on-road”